Yerköy Haber Gazetesi

Başkan Yılmaz, yol çalışmalarını yerinde inceledi

Başkan Yılmaz, yol çalışmalarını yerinde inceledi
26 İzlenme
17 Temmuz 2023 - 15:55

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Gençoğlu Mahallesi’nde yapımı devam eden kilitli taş çalışmalarını yerinde inceledi.
Daha modern ve yaşanabilir bir ilçe için çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyleyen Başkan Ferhat Yılmaz, Gençoğlu Mahallesi’nde yapımı bitmek üzere olan kilitli taş döşeme çalışmalarının tamamının belediyenin öz kaynakları tarafından karşılandığını belirtti.
Çalışmalar hakkında mahalle sakinleriyle bilgi alışverişi yapan Başkan Yılmaz, şu açıklamalarda bulundu:
“Gençoğlu Mahallesi’nde bulunan cadde ve sokaklardan ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Seçim vaatlerimiz arasında yer alan Gençoğlu ve diğer mahallelerimizde yıllardır süren yazın tozdan, kışın ise çamurdan kurtulmuş olacaklardır. Mahallemizde, ana arter yollar, ara cadde ve sokakların yani 13 bin metrekarelik alanın kilitli taş parke çalışması en kısa zamanda tamamlanacaktır. Kilitli taş çalışmalarının yanı sıra yağmur oluğu ve bordür taş döşemesi yapılmaktadır. Göreve geldiğimiz günden itibaren hep insan odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Her bir projemizi gerçekleştirdikçe şehrimize ve insanımıza olan vefa borcumuzu ödeyecek ve hayallerimizin şehrini inşa edeceğiz. Şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Mahalle Muhtarı Mithat Yılmaz, Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı minnettar olduklarını söyledi.
Mahallesine yıllardır süregelen hizmet eksikliği sorununu çözen Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz’a teşekkür eden Muhtar Yılmaz, uzun zamandır ihmal edilen mahallesine yapılan hizmetlerle ilgili memnuniyetini dile getirdi.
Muhtar Mithat Yılmaz, yaptığı açıklamada, “Mahallemizde yıllardır süregelen bir hizmet eksikliği vardı. Ancak yeni dönemde göreve gelen Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, bu sorunları çözmek için büyük bir özveriyle çalıştı.” şeklinde konuştu.
Mahalle sakinleri de yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Uzun süredir yaşadıkları sorunların çözülmesiyle birlikte mahallelerindeki değişimi hissettiklerini ifade eden vatandaşlar, belediye başkanına desteklerini gösterdiklerini belirttiler.
Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ferhat Yılmaz’a, Belediye Başkan Yardımcıları Cemil Kaplan ve Oktay Yılmaz’ın yanı sıra mahalle sakinleri ve ilçe muhtarları da eşlik etti.

Orhan Ekinci

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır