Yerköy Haber Gazetesi

COŞKUN KAHRAMAN’DAN ZEYNEP BODUR’A TEŞEKKÜR

COŞKUN KAHRAMAN’DAN ZEYNEP BODUR’A TEŞEKKÜR
29 Temmuz 2023 - 14:05

Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Coşkun Kahraman, Kale Seramik, Çanakkale Seramik ve Kalebodur Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’a, ülke ve ilçelerine sağladığı değerden dolayı teşekkür etti.

Çanakkale Çan tesislerinde düzenlenen Seramik Bayramı kutlamalarında gerçekleşen etkinlik, Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve Kale Bodur Yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Yerköy TSO Başkanı Coşkun Kahraman, Zeynep Bodur Okyay’ın Kale Seramik, Çanakkale Seramik ve Kalebodur markalarıyla seramik sektöründe öncü konumda bulunduğunu ve  ülkem ekonomisine önemli katkılar sağladığını belirtti.

Kahraman, etkinlikte yaptığı konuşmada, Zeynep Bodur Okyay’ın liderliğindeki şirketlerin, Yerköy’ün ve ülkenin ekonomik gelişimine olan katkılarına vurgu yaptı. Kendisinin vizyoner yaklaşımının, seramik sektörünün başarısında ve ülke ekonomisinin büyümesinde önemli bir rol oynadığını belirtti.

Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Okyay Hanım’ın örnek alınacak başarısı ve Yerköy’e olan yakın ilgi ve teveccühünden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Coşkun Kahraman, bundan sonraki süreçte de işbirliği ve desteklerini sürdürmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Çanakkale Seramik ve Kalebodur Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’da yaptığı kısa konuşmada, Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası’ndan gelen teşekkürlerden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Yerköy ve ülkeye katkı sağlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, bundan sonraki süreçte de işbirliği içinde olmaktan ve büyümeye devam etmekten onur duyacağını vurguladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır