Yerköy Haber Gazetesi

Dekoratif aydınlatma direği protokolleri imzalandı

Dekoratif aydınlatma direği protokolleri imzalandı
26 Nisan 2023 - 15:39

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Ayanoğlu ve Haşim Kılıç Mahallesi Bekir Bozdağ bulvarında dekoratif aydınlatma direği yapımı protokollerinin imzalandı.

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Ayanoğlu ve Haşim Kılıç Mahallesi Bekir Bozdağ Bulvarında bulunan dekoratif aydınlatma direği yapımı ihalesini alan yüklenici firma ile protokollerin imzalandığını söyledi.

Göreve geldiği günden bugüne kadar gerek yol çalışmaları olsun gerekse ilçenin modern bir görünüme kavuşması için çalışmaların aralıksız yapıldığını ifade eden Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, dekoratif aydınlatma direği yapımı işinin kısa zamanda başlayacağını belirtti.

Çalışmalar tamamlandığında ilçenin daha modern bir yapıya ve görünüme sahip olacağını belirten Başkan Yılmaz, “İlçemiz, Ayanoğlu ve Haşim Kılıç Mahallesi Bekir Bozdağ Bulvarında bulunan eski ve beton aydınlatma direkleri kaldırılıp yerlerine 10+10 metre gövde ledli desen ledli ışıklı alt kaideli logolu alüminyum aydınlatma direği, 6+8 metre gövde ledli desen ledli ışıklı alt kaideli logolu alüminyum aydınlatma direği ve 60 watt led armatür ve 22 adet 140 watt led armatür kullanılacak. Belediye olarak dekoratif aydınlatma çalışmaları kapsamında yapacağımız bu yatırım ile ilçemizin gece görünümü daha modern ve estetik bir hale getirilecek.” dedi.

Yüklenici firma ile protokollerin imzalandığını programa Belediye Başkan Yardımcıları Cemil Kalan ve Oktay Yılmaz’da eşlik ettiler. Orhan Ekinci

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır