Yerköy Haber Gazetesi

Fatih Arslan; “Yerköy’ün kalkınması için hep birlikte el ele vermemiz gerekiyor”

Fatih Arslan; “Yerköy’ün kalkınması için hep birlikte el ele vermemiz gerekiyor”
19 Nisan 2024 - 12:34

Yerköy Belediye Başkanı Av. Fatih Arslan, il genel meclisi üyeleri Osman Biçer ve Kenan Karakuş, Belediye başkan yardımcısı Hasan Ece, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Selahattin Atalay ile birlikte köy ve mahalle muhtarlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Öğretmenevi yemekhanesinde gerçekleşen yemek öncesi yapılan sohbetlerde Yerköy’ün gelişmesi için fikir alışverişi yapıldı.

Yemekte konuşan Başkan Arslan, Yerköy’ün kalkınması için il genel meclisi üyeleri ve muhtarlarla birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Arslan, “Yerköy’ün kalkınması için hep birlikte el ele vermemiz gerekiyor. Bu vesileyle il genel meclisi üyelerimize ve muhtarlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Yerköy’ün ve köylerin kalkınması için her zaman belediye olarak muhtarların yanında olacaklarını söyleyen Arslan, “Yerköy’ün gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” diye konuştu.

Başkan Arslan, muhtarların taleplerini dinledikten sonra gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi. Arslan, “Muhtarlarımız Yerköy’ün en önemli temsilcileri. Onların taleplerini her zaman dikkate alacağız” dedi.

Fadime Laleli

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır