Yerköy Haber Gazetesi

Mesai Dışı Poliklinik Uygulamasına Yoğun İlgi

Mesai Dışı Poliklinik Uygulamasına Yoğun İlgi
144 İzlenme
18 Eylül 2023 - 13:22

Yozgat Şehir Hastanemiz ‘Mesai Dışı Poliklinik’ Uygulamasını Hayata Geçirdi
Konu ile ilgili açıklama yapan Başhekimi Uz. Dr. Mustafa KOZAN;
“Mesai Dışı Poliklinik uygulamasıyla birlikte vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu ve yoğun ilginin olduğu ‘Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları ve Psikiyatri branşlarında oluşturulan ekiplerimizle hizmet vermeye başladık.
Bu sayede yoğunluktan dolayı randevu bulamayan ya da o saatlerde hastaneye gelme fırsatı bulamayan vatandaşlarımız mesai dışında hastanemize müracaat ederek muayene olabilecek, ilaçlarını yazdırabilecek ve kontrollerini yaptırabilecekler.
Aynı zamanda hekimlerimiz gerekli gördüğü takdirde kan, idrar tahlillerini ve görüntüleme tetkiklerini yaptırabilecekler.
Bu uygulamanın hayata geçmesiyle birlikte hem hastalarımızın mağduriyetleri giderilecek hem de hastanemizin temel amacı olan hizmet etmenin amacına ulaşılacak.
Şimdilik Çarşamba günleri 17.00-19.00 saatleri arasında hizmet vereceğiz ilerleyen zamanlarda inşallah hem hekim sayımız hem de hizmet vereceğimiz günleri artıracağız.
Hastalarımızın muayene olabilmeleri için MHRS üzerinden, 182’den veya hastaneye bizzat gelerek sıra almaları gerektiğini hatırlatan Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN; Bu konuda büyük bir fedakarlık ve özveri örneği gösteren hekimlerimize ve personellerimize teşekkür ederim, vatandaşlarımıza hayırlı olmasını olsun temenni ederim.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır