Yerköy Haber Gazetesi

Taner Demirer Yerköy’de esnafı dinledi

Taner Demirer Yerköy’de esnafı dinledi
19 Mart 2022 - 15:47

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı ve ARGE Başkanı Taner Demirer, Yerköy’e gelerek bir dizi ziyarette bulundu.
İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Demirer, ilçe ziyaretleri kapsamında Yerköy’ü ziyaret edip parti teşkilatı ile bir araya gelerek, esnaf ziyaretleri yaptı.

Yerköy’de esnaf ziyaretlerinde bulunan Prof. Dr. Demirer, Genel Başkanları Meral Akşener’in selamını ileterek, esnafın sorun ve isteklerini dinledi.
Ziyareti sonrasında açıklamada bulunan İYİ Parti Taner Demirer, “Yozgat’ımızın güzel ilçesi Yerköy’deydik. Belediye Başkanımız Sayın Ferhat Yılmaz, İlçe Başkanımız Sayın Davut Yorulmaz ve diğer ilçe başkanlarımız ile esnaflarımızı ziyaret ettik. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in selamlarını ilettik ve kandillerini kutladık. Türkiye İYİ Olacak” diye konuştu.

Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, “Belediyemizi ve hemşerilerimizi ziyaret eden, İYİ Parti Ar-Ge Başkan Yardımcımız ve kıymetli hemşerimiz Prof. Dr. Taner Demirer hocamızı, ilçe başkanımız Davut Yorulmaz ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte misafir ettik. Nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için kıymetli hocamıza ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır