Yerköy Haber Gazetesi

YERKÖY’ÜN GELİŞİMİ İÇİN İLK TOPLANTI YAPILDI

YERKÖY’ÜN GELİŞİMİ İÇİN İLK TOPLANTI YAPILDI
19 Ocak 2022 - 14:26

Yerköy Ticaret Odası öncülüğünde Sivil Toplum Kuruluşları ile “Yerköy’ü geliştirmek için neler yapabiliriz. 1 Çalıştayı” isimli toplantı düzenlenerek, Yerköy’ün gelişmesi adına atılabilecek adımlar istişare edildi.

Toplantıya Kaymakam Mustafa Karaca, Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Siyasi Parti Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşları katıldı.

Toplantı sonrasında açıklamada bulunan Yerköy Ticaret Odası Başkanı Coşkun Kahraman, bugün Yerköy için kent konseyi olarak Odamız öncülüğünde ilk toplantımızı İlçe Kaymakamımız Mustafa Karaca başkanlığında gerçekleştirdik.

Toplantımıza katılan başta ilçe Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Siyasi partilerimizin ilçe başkanlarımıza, İl Genel Meclisi Üyelerimize, tüm Oda ve Borsa Başkanlarımıza, İlçe Tarım Müdürümüze, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürümüze, İlçemizde faaliyette bulunan Kooperatif Başkanlarımıza, Kızılay ve Türk Hava Kurumu Başkanımıza davetimize katılan ve çeşitli sebeplerle katılamayan tüm davetlilerimize Yerköy’ün gelişimine gösterdikleri büyük coşku ve ilgi için çok çok teşekkür ederiz.

Toplantımızdan, birlikte olabilmek ve hareket edebilmek için önemli sonuçlarının çıktığını görmek Yerköy’ümüz adına hepimizi mutlu etmiştir. Toplantı sonucunda tüm şehir idarecilerimizin birlikte olduğunu ve gelişmek için ne denli heyecanlı canla başla çalıştığını ve çalışacağını görmek ilerisi içinde büyük umutlar vermiştir. Yerköy için çalışan insanlarla birlikte olmak İlçemizi daima ileriye götürecektir” dedi. Orhan Ekinci

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır