Yerköy Haber Gazetesi

‘41 PROJEYE 41 KERE MAŞALLAH’

‘41 PROJEYE 41 KERE MAŞALLAH’
03 Ekim 2022 - 17:23
Çiçekdağı ilçesinde düzenlenen Bulgur Festivali açılış programı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın katılımıyla yapıldı.
‘41 Projeye 41 kere maşallah’ sloganı ile çıkılan programda konuşan Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, “Bizler de ilçemize faydalı işler yapmak için yola çıktık. Çalışmalarımızı gayretle sürdüreceğiz. Kutlu bir yol ve mukaddes bir dava için yola çıktık. Belediye personelimiz göreve geldiğimiz günden bu yana mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor.” dedi. Toplu açılış töreninde konuşan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Çiçekdağı ilçesinde açılışı yapılan 41 projeye 41 kere maşallah diyoruz. Bizler sizlerin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik ruhunu yaşamak ve yaşatmak önemli. Hele hele önemli hizmetleri halka sunmak daha da önemli. Türkiye dünyanın en büyükleri arasında yer alacak. Bizlerin millete getirecek daha çok işi var. 2023 Seçimleri Türkiye için büyük önem arz ediyor. Bizler kalkınma hamlesini devam ettirme noktasında kararlıyız. Unutmayın mesele memleket ve milli irade meselesi.” diye konuştu.
AK Parti Parti içi Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı Yaşar Bahçeci, şehirlerin ve ilçelerin çok fazla hizmete ihtiyacı olduğunu, birlik ve beraberlik içerisinde olunmasının önemli olduğunu ve Çiçekdağlıların AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gereken desteği vereceğini söyledi. AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli ise CHP’li belediyelerin vatandaşa hizmet etmediğini ve yeniden belediyeleri AK Parti’nin alacağını belirtti. Programda 13 projenin temeli atıldı. 28 tamamlanan projenin de açılışı yapıldı.
Toplu açılış ve temel atma töreninde konuşan Bakan Bozdağ, “Bozkırın Tezenesi”nin memleketi olan Kırşehir’de ve Çiçekdağı ilçesinde olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.
Çiçekdağı’nın, Kırşehir’in, Yozgat’ın ve Türkiye’nin daha da büyüyeceğini ve gelişeceğini vurgulayan Bozdağ, son 20 yıl içerisinde çok güzel hizmetler yapıldığını ifade etti.
Konuşmaların ardından protokol üyelerinin katılımıyla 41 eserin açılışı ve temel atma töreni kurdele kesilerek gerçekleştirildi.
Bakan Bozdağ ayrıca, belediyenin sünnet şöleni kapsamında sünnet olan 38 çocuğa, hatıra fotoğrafı çektirerek altın hediye etti.
Açılış programının ardından, 3 Alp Kardeşler, İsmail Altunsaray ve Zara sahne alırken, 1 EKİM Cumartesi günü ise, Uğur Önür, Umut Sülünoğlu, Ömer Faruk Bostan ile Aysel Yakupoğlu sahne alacak.
/Orhan Ekinci

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Bu web sitesi Flatinium Agency tarafından tasarlanmıştır